KONST / Skulptur & konsthantverk / Fat 16958003

nr 1695 8003

Fat

+ figurin, Kina. Bland annat Imari. Längd: 31cm. Höjd: 28cm

Kondition: slitage, skador, spricka/ sprickor

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 21 april 2025
kl 20:55:19